Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > ATLETICKÁ SOUTĚŽ MĚSTSKÝCH ŠKOLNÍCH DRUŽIN

ATLETICKÁ SOUTĚŽ MĚSTSKÝCH ŠKOLNÍCH DRUŽIN



Datum konání:
28. 5. 2026
ATLETICKÁ SOUTĚŽ MĚSTSKÝCH ŠKOLNÍCH DRUŽIN

Dne 25. 5. se konalo již tradiční setkání malých sportovců v atletickém trojboji městských školních družin. Žáci 1. - 5. tříd se utkali v různých sportovních aktivitách. Z každého ročníku byla vybrána jedna dívka a jeden chlapec. Naší školu i družinu reprezentovali:

ANNA ČEČOTOVÁ 1.A

JAKUB ŠIGUT 1.

EVA HENYCHOVÁ 2.D B

DOMINIK KAJZAR 2.D

ZOE ŠVANTNEROVÁ 3.B

MAX VAŠEK 3.C

AMÉLIE GRIČOVÁ 4.B

JAN HALEŠ 4.B

NELLA KRAUSOVÁ 5.A

Své síly porovnávali v hodu do dálky, běhu na 50 m, a ve skoku z místa.

Po celou dobu byla všude radostná, soutěživá nálada.

Vše bylo podtrhnuto krásným slunečným počasím a také velkými úspěchy.

1. místo vybojoval Honza Haleš, 2. místo si odnesli oba zástupci prvňáčků Anička Čečotová i Kuba Šigut a na druhé místo se probojovala také Nella Krausová. Také poslední medailová příčka, tedy 3. místo patřilo našim žákům. Zde se umístili pro změnu oba zástupci druhých tříd Eva Hanychová s Dominikem Kajzarem. Oceněným byl rovněž Max Vašek.

7 medailí je nádherný výsledek a dětem gratulujeme.

Dvěma účastnicím, kterým se nepodařilo dosáhnout na medailové pozice přejeme, aby nezanevřely na sport a pohyb.

Všem dětem děkujeme za reprezentaci školy i školní družiny a věříme, že jste si akci užili.

 

FOTOGALERIE: 3617. ATLETICKÁ SOUTĚŽ MĚSTSKÝCH ŠKOLNÍCH DRUŽIN