Dne 25. 5. se konalo již tradiční setkání malých sportovců v atletickém trojboji městských školních družin. Žáci 1. - 5. tříd se utkali v různých sportovních aktivitách. Z každého ročníku byla vybrána jedna dívka a jeden chlapec. Naší školu i družinu reprezentovali:
ANNA ČEČOTOVÁ 1.A
JAKUB ŠIGUT 1.
EVA HENYCHOVÁ 2.D B
DOMINIK KAJZAR 2.D
ZOE ŠVANTNEROVÁ 3.B
MAX VAŠEK 3.C
AMÉLIE GRIČOVÁ 4.B
JAN HALEŠ 4.B
NELLA KRAUSOVÁ 5.A
Své síly porovnávali v hodu do dálky, běhu na 50 m, a ve skoku z místa.
Po celou dobu byla všude radostná, soutěživá nálada.
Vše bylo podtrhnuto krásným slunečným počasím a také velkými úspěchy.
1. místo vybojoval Honza Haleš, 2. místo si odnesli oba zástupci prvňáčků Anička Čečotová i Kuba Šigut a na druhé místo se probojovala také Nella Krausová. Také poslední medailová příčka, tedy 3. místo patřilo našim žákům. Zde se umístili pro změnu oba zástupci druhých tříd Eva Hanychová s Dominikem Kajzarem. Oceněným byl rovněž Max Vašek.
7 medailí je nádherný výsledek a dětem gratulujeme.
Dvěma účastnicím, kterým se nepodařilo dosáhnout na medailové pozice přejeme, aby nezanevřely na sport a pohyb.
Všem dětem děkujeme za reprezentaci školy i školní družiny a věříme, že jste si akci užili.
FOTOGALERIE: 3617. ATLETICKÁ SOUTĚŽ MĚSTSKÝCH ŠKOLNÍCH DRUŽIN