Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > 1.D - ZOO + ŽELVY projekt

1.D - ZOO + ŽELVY projekt



Datum konání:
2. 6. 2026
1.D - ZOO + ŽELVY projekt

V měsíci květnu jsme měli velký projekt Zoo + želvy.
Děti pracovaly v centrech, ve kterých se dozvěděly nové informace o zvířátkách, které žijí v Zoo. Zajímavosti si samy přečetly a pak odpovídaly na otázky a zapisovaly odpovědi. V matematice počítaly příklady s želvičkami. Ve vědě se podívaly na video o želvách a podle něj pak vyrobily flip book. V ateliéru mohly pustit svou fantazii na plné obrátky - modelovaly z plastelíny a vytvářely si svou Zoo.
Když děti prošly všechna centra aktivit, čekal nás výlet do Ostravské Zoo. Počasí nám přálo a děti se mohly potkat opravdu s velkým množstvím zvířátek. Samozřejmě jsme se s naší Bublinkou nejdéle zastavili u mořské a suchozemské želvy.
V pátek 22.5. jsme ještě nakonec s Bublinkou oslavili Mezinárodní den želv, který připadá na 23.5.
Celý projekt jsme si super užili ????❤️.

 

FOTOGALERIE:

3629. 1.D - ZOO + ŽELVY projekt

3630. 1.D - ZOO OSTRAVA výlet