Oldřich a František jsou nerozluční kamarádi, ale občas se nepohodnou a někdy se i na sebe zlobí. Děti to viděly a snažily se Oldovi a Františkovi poradit, jak by se měli zachovat, aby takovým nepříjemným situacím příště předešli. František a Olda byli moc fajn loutky, které děti poslechli a vzali si ze svého chování poučení. Moc jsme si to užili.
FOTOGALERIE: 3598. 1.D - OLDŘICH A FRANTIŠEK dramadílna