Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > 1.D - O PRÁZDNINÁCH NA ONDŘEJNÍKU

1.D - O PRÁZDNINÁCH NA ONDŘEJNÍKU



Datum konání:
8. 5. 2026
1.D - O PRÁZDNINÁCH NA ONDŘEJNÍKU

O velikonočních prázdninách jsme dětem uspořádaly výlet na Ondřejník. Nejprve jsme jeli vlakem resp. autobusem, protože byla výluka. Děti vstaly s výbornou náladou a hned od prvního setkání se všude ozýval smích. Na Ondřejník nám cesta rychle ubíhala a ani sníh těsně pod vrcholem nám vůbec nevadil, i když jsme " nachytali mnoho králíků" ????. V roubence jsme se výborně posilnili na zpáteční cestu, kterou jsme si zpestřili návštěvou jak lesního tak i městského dětského hřiště. Výlet jsme si náramně užili.

 

FOTOGALERIE: 3592. 1.D - O PRÁZDNINÁCH NA ONDŘEJNÍKU