Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > 1.D - NAVŠTÍVILI JSME ZUŠ V MÍSTKU

1.D - NAVŠTÍVILI JSME ZUŠ V MÍSTKU



Datum konání:
8. 5. 2026
1.D - NAVŠTÍVILI JSME ZUŠ V MÍSTKU

Na konci dubna jsme se vydali do Místecké Umělecké školy, kde byl pro děti přichystán krásný hudební workshop. Nejprve se děti seznámily s prostory hudebky, vyzkoušely si " hudební nauku" . Naučily se krátkou písničku, kterou doprovodily nejprve na orffovy nástroje a pak i na zvonky a zvonkohru. Pak nás čekal malý koncert v podání učitelů ze školy. Každý měl jiný hudební nástroj, na které zahráli písničky z pohádek. Na nástroje si pak děti mohly i osobně zahrát. Hodina v umělecké skole rychle uběhla a my jsme byli plní zážitků.

 

FOTOGALERIE: 3595. 1.D - NAVŠTÍVILI JSME ZUŠ V MÍSTKU