21.4. naši třídu navštívili lektoři s dramadílnou " báječný den". Děti se během lekce učily, jak zlepšit den nejen sobě, ale i ostatním. Během aktivního zapojení dětí do všech úkolů se děti opravdu soustředily na to, aby všem bylo fajn. Zažily meditaci, kterou mohou použít i doma, když jim nebude moc do smíchu. Na závěr se v rolích zvířátek z lesa snažily vymyslet, čím by ostatním zvířátkům mohly zlepšit den.
FOTOGALERIE: 3594. 1.D - BÁJEČNÝ DEN dramadílny