Třída 1.C se vydala na dlouho očekávaný školní výlet do zoologické zahrady Ostrava. Už od ranních hodin panovala mezi dětmi skvělá nálada a velké nadšení. Velkou radost nám udělalo také nádherné počasí, které celý den ještě více zpříjemnilo.
Během prohlídky ZOO měly děti možnost vidět mnoho zajímavých zvířat z různých koutů světa. S nadšením pozorovaly například žirafy, slony, želvy, lvy i další oblíbená zvířata, o kterých se zároveň dozvěděly spoustu nových a zajímavých informací. Výlet tak nebyl pouze zábavný, ale také velmi poučný a krásně navázal na naše projektové téma o zvířatech a zoologické zahradě. Nechyběla ani chvilka na občerstvení a drobné nákupy suvenýrů, ze kterých měly děti velikou radost a odvážely si tak domů krásnou památku na celý den.
FOTOGALERIE: 3612. 1.C - ZOO OSTRAVA školní výlet