S žáky 1.C jsme navštívili frýdeckou nemocnici, kde pro ně byl připraven zajímavý a poučný program zaměřený na práci záchranných složek. Žáci si prohlédli záchranářskou techniku, vyzkoušeli si komunikaci na tísňové lince, seznámili se se základy poskytování první pomoci a měli možnost nahlédnout také do záchranářského vozu. Celá exkurze byla pro děti velmi přínosná a obohatila jejich znalosti o důležitých situacích spojených s ochranou zdraví a života.
FOTOGALERIE: 3604. 1.C - DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ V ZÁCHRANNÉ STANICI