Čas školních výletů je tady! ☀️
Žáci 1.A a 2.B si užili krásný výlet na Bezručovu vyhlídku. Slunečné počasí nám přálo a děti si odnesly spoustu nezapomenutelných zážitků, smíchu i společných dobrodružství.
Užili si procházky v přírodě, her na čerstvém vzduchu i nádherných výhledů na okolní krajinu a Beskydy. Výlet byl pro všechny krásnou příležitostí strávit čas společně mimo školní lavice a posílit nová přátelství.
Domů jsme se vraceli unaveni, ale spokojeni a plní krásných vzpomínek na společně prožitý den. ????????
FOTOGALERIE: 3621. 1.A a 2.B - BEZRUČOVA VYHLÍDKA školní výlet