Třetí den školy v přírodě na Morávce jsme zahájili dopoledním učením. Prvňáčci pilně četli ve slabikáři, ostatní děti procvičovaly český jazyk a matematiku. Protože nám přálo krásné počasí, spojili jsme výuku se sportem a vyrazili na procházku k přehradě Morávka.
Odpoledne se neslo v tvořivém duchu. Děti si připravovaly scénky na zítřejší divadelní představení, nechyběly ani hry na hřišti a spousta zábavy. Další společný den jsme si všichni moc užili.
FOTOGALERIE: 3636. 1.A, 2.C, 2.D, 5.A - ŠKOLA V PŘÍRODĚ MORÁVKA 3. den